Piłkarski weekend!


Sobota, 14.09.2019 09:00

R2012 F2
UKS Champion Otwock vs RKS Bór 3:17 (Nati x5,  Bąk A. x5, Rosłoniec x3, Kotarski x2, Kobus, Krupka)
Otwock, Narutowicza 275

Sobota, 14.09.2019 11:00
R2011 II liga okręgowa F1
UKS Champion Otwock vs RKS Bór 14:0
Otwock, Narutowicza 275

Sobota, 14.09.2019 16:00
R2009 III liga okręgowa E1
MLKS Józefovia vs RKS Bór 4:5 (Fokt x2, Laskus, Masny , Cieślik)
Józefów, ul. Dolna 6

Sobota, 14.09.2019 13:00
A Klasa
Burza Pilawa vs RKS Bór 1:2 (Miernicki A., Miernicki B.)
Pilawa, ul. Spacerowa 5

Niedziela, 15.09.2019 11:00
R2011 IV liga okręgowa F1
RKS Bór vs SKS Sokół Kołbiel 4:2 (Krupka A x2, Rosłoniec, Sarna)
Orlik Celestynów

Niedziela, 15.09.2019 13:00
R2010 II liga okręgowa E2
KS Wesoła vs RKS Bór 
Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28

Niedziela, 15.09.2019 16:00
R2007 II liga okręgowa D1
RKS Bór vs MLKS Józefovia 
Bór Arena

Trampkarze wracają do treningów indywidualnych

Od poniedziałku 09 września na sali w Celestynowie drużyna trampkarzy realizowała będzie zajęcia z trenerem Mariuszem Milewskim.

Celem jest doskonalenie umiejętności technicznych oraz udział w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14 w futsalu.

zbiórka zawodników 18.50

zajęcia  19.00 – 20.20

Piłkarski weekend dla wszystkich! Debiut rocznika 2012 w rozgrywkach MZPN!

Środa, 04.09.2019 17:00
R2005 I liga okręgowa C1
RKS Bór vs Przyszłość Włochy 6:0 (Smolak x2, Jabłoński, Kąkol, Wojtaś, samobój)
Bór Arena

Środa, 04.09.2019 18:30
R2011 II liga okręgowa F1
KS Zwar vs RKS Bór 11:3 (Kępka x2, Sikorski)
Warszawa, Pożaryskiego

Sobota, 07.09.2019 10:00
R2005 I liga okręgowa C1
Semp II Warszawa vs RKS Bór 0:2 (Kąkol, Wojtaś)
Warszawa, Koncertowa 4

Sobota, 07.09.2019 10:00
R2009 III liga okręgowa E1
RKS Bór vs Victoria Sulejówek 6:6 (Wasążnik x3, Laskus, Sobota, Więsik)
Orlik Celestynów

Sobota, 07.09.2019 12:00
R2010 II liga okręgowa E2
RKS Bór vs UKS FC Champion Otwock 2:2 (Fokt, Jóźwiak)
Orlik Celestynów

Sobota, 07.09.2019 14:00
R2007 II liga okręgowa D1
RKS Bór vs Agape II Białołęka 4:2 (  Janiak x 3,  Siwik )
Bór Arena

Sobota, 07.09.2019 16:00
R2011 II liga okręgowa F1 
RKS Bór vs KS Las 2:1 (Krasiński, Łysiak)
Orlik Celestynów

Niedziela, 08.09.2019 13:00
R2011 IV liga okręgowa F2
Iskra Pilawa vs RKS Bór II 7:3 (Bylinka, Grzęda, Jóźwiak)
Pilawa, Spacerowa 5

Niedziela, 08.09.2019 16:00
A Klasa
RKS Bór vs Promnik Łaskarzew 0:3
Bór Arena

Badania lekarskie Jesień 2019

Informujemy że w dniu 5 września ( czwartek )  2019r odbędą się kolejne badania lekarskie zawodników naszego klubu.

Miejsce Bór Arena w Regucie ul. Turystyczna

Koszt:  30 zł

Godziny  badań :

16.30  grupa 2013- 2014

17.00  grupa 2012

17.30 grupa 2011

18.00 grupa 2010

18.30 grupa 2009

19.00 grupa 2007-2008

19.30 grupa 2005/2006

20.00 seniorzy , futsal , siatkówka

Przypominamy że w zajęciach sportowych  może uczestniczyć tylko zawodnik mający aktualne badania lekarskie ( ważność badań 6 miesięcy).

 

Porażka seniorów w Maciejowicach

W 3 kolejce przegrywamy w Maciejowicach z Wisłą aż 4:1 (1:1), bramkę w debiucie strzelił Łukasz Bocian. Debiut w drużynie seniorów zaliczył również pozyskany z Mazura Karczew Michał Wirtek.

22′ 0:1 Bocian
45′ 1:1 Wisła
54′ 2:1 Wisła
56′ 3:1 Wisła
74′ 4:1 Wisła

Skład: Olszański – Możdżonek (70′ Cwalina), Wojciechowski, Zawada, Sokół (46′ Wirtek) – Miernicki B., Trzeciak, Gątkowski(85′ Grzegrzółka), Bocian, Miernicki A. – Szrajder

W niedzielę 8 września o godz. 16.00 na Bór Arenie gramy z Promnikiem Łaskarzew.

Weekendowe granie!

Piątek, 30.08.2019 19:00
R2011 II liga okręgowa F1
RKS Bór vs LKS Mazur II Karczew 5:10
Orlik Celestynów

Sobota, 31.08.2019 17:00
R2005 I liga okręgowa C1
RKS Bór vs Unia Boryszew 5:6
  Bór Arena

Niedziela, 01.09.2019 16:30
A Klasa
Wisła Maciejowice vs RKS Bór 4:1
Maciejowice, ul. Łaskarzewska 2