Weekendowe granie


Czwartek, 15.10.2020 18:00

R2012 III liga okręgowa F1
RKS Bór vs GKS Wilga II Garwolin 4:5 (Wasążnik x3, Nati)
Orlik Celestynów

Sobota, 17.10.2020 10:00
R2012 III liga okręgowa F1
KS Zwar II vs RKS Bór 4:5 (Kopciński x3, Kobus)
Międzylesie, Pożaryskiego 10

Sobota, 17.10.2020 12:30
R2011 IV liga okręgowa E2
RKS Bór II vs Wisła Dziecinów 10:6 (Krupka x4, Łysiak x3, Kępka, Sarna, Sikorski)
Orlik Celestynów

Sobota, 17.10.2020 15:00
A Klasa
RKS Bór vs ŁKS Promnik Łaskarzew 3:1 (Gątkowski, Retmaniak, Wasążnik)
Bór Arena

Sobota, 17.10.2020 15:00
R2005 I liga okręgowa B2
Victoria Sulejówek vs RKS Bór 4:0
Sulejówek, Krasińskiego 6

Niedziela, 18.10.2020 11:00
R2007 I liga okręgowa C2
UKS Białe Orły vs RKS Bór 1:2 ( Kotlimowski, Osiak)
Warszawa, Fleminga 2

Niedziela, 18.10.2020 1:00
R2011 III liga okręgowa E2
RKS Bór vs MKS Znicz III Pruszków 19:3 (Krupka x5, Kępka x3, Kopciński x3, Nati x2, Trajda x2, Bylinka, Krasiński, Łuczyński, Łysiak)
Orlik Celestynów

Niedziela, 18.10.2020 14:00
R2009 III liga okręgowa D2
RKS Bór vs SKS Sokół Kołbiel 4:0 (Cieślik, Sobota, Wasążnik, Więsik)
Bór Arena

Niedziela, 18.10.2020 17:00
IV Liga gr. A-1 Siatkarze
SPS Radmot Jedlińsk vs RKS Bór 0:3 (22:25, 23:25, 15:25)
Jedlińsk, Konopnickiej 2

Wtorek,20.10.2020 17:00
R2013 liga okręgowa F2
PKS Life Siennica vs RKS Bór
Siennica, Mińska 38

Weekendowe granie


Czwartek, 8.10.2020 16:30

R2007 I liga okręgowa C2
RKS Bór vs UKS Białe Orły 5:2 (Hibner x2, Kotlimowski Ł., Laskus, sam.)
Bór Arena

Sobota, 10.10.2020 10:00
R2007 I liga okręgowa C2
UKS Talent vs RKS Bór 7:0
Warszawa, Blokowa 3

Sobota, 10.10.2020 11:00
R2013  liga okręgowa F2
Kosa Konstancin vs RKS Bór 2:7 (Gątkowski x3, Bąk x2, Wilczek, Zając)
Konstancin Jeziorna ul. Bielawska 78

Sobota, 10.10.2020 15:00
A Klasa
RKS Bór vs AKS Zły 3:2 (Miernicki A., Popis M., Zawada)
Bór Arena

Sobota, 10.10.2020 16:00
R2011 III liga okręgowa E2
Józefovia Józefów vs RKS Bór 2:11 (Krupka x5, Kopciński x2, Kępka, Łysiak, Sikorski, Trajda)
Józefów, ul. Dolna 19

Niedziela, 11.10.2020 13:00
R2011 IV liga okręgowa E2
MLKS Victoria II Sulejówek vs RKS Bór II 7:5 (Natalka x3, Łagowski, Sarna)
Sulejówek, ul. Krasińskiego 6

Niedziela, 11.10.2020 14:00
R2005 I liga okręgowa B2
AP Eskadra vs RKS Bór 0:10 (Sawski x3, Smolak x2, Jabłoński, Kąkol, Laskus, Szostak, Wojtaś)
Rembertów, ul. Strażacka 121

Niedziela, 11.10.2020 15:30
R2009 III liga okręgowa D2
KS Zwar II vs RKS Bór 0:13 (Laskus x6, Cieślik x3, Więsik x2, Sobota, Tomaszewski)
Warszawa, Pożaryskiego 10

Wtorek, 13.10.2020 17:00
R2013 liga okręgowa F2
PKS Life Siennica vs RKS Bór
Siennica, ul. Mińska 38

Środa, 14.10.2020 18:00
R2009 III liga okręgowa D2
Józefovia Józefów vs RKS Bór 1:5 ( Więsik x 3, Laskus, Samobójcza )
Józefów ul. Dolna 19

Grupa 2014/2015 KOMUNIKAT

Informujemy że w związku z obowiązywaniem w powiecie otwockim czerwonej strefy; piątkowy trening drużyny skrzatów 2014/2015 nie zostanie zrealizowany.

Najbliższe zajęcia odbędą się we wtorek 13 października 2020 roku na hali sportowej w Celestynowie początek zajęć 16.30

MMP U17 grupa 2004/05 poznała rywali w walce o finały

MMP U17 grupa 2004/05 poznała rywal w eliminacjach do turnieju finałowego: 

Grupa 5:

  1. Junior Hurtap Łęczyca.
  2. TS Falenica Warszawa.
  3. Bór Regut.
  4. GKS Futsal Nowiny.
  5. Zdrowie Garwolin

Załącznik numer 1/U-17 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Rozgrywki będą podzielone na dwa etapy:

Pierwsza etap . Drużyny są podzielone na 10 grup i z każdej grupy do drugiego etapu eliminacji awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup. W przypadku gdy w grupie 4 zespołowej wycofa się jedna z drużyn do drugiego etapu z takiej grupy awans uzyskają tylko dwie drużyny.

Pierwszy etap eliminacji odbędzie się w następującym terminie:

– 5-6.12.2020r

W drugim etapie eliminacji drużyny zostaną podzielone na grupy z których zostanie wyłonione 15 drużyn które uzyskają awans do turnieju finałowego.

Drugi etap eliminacji odbędzie się w następującym terminie:

– 16-17.01.2021r

Do 15 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego MOKS Słoneczny Stok Białystok.

MMP w Futsalu; przygotowania czas zacząć

Już w poniedziałek o godzinie 17.30 ruszają przygotowania do sezonu futsalowego. Jako pierwsi swoje treningi rozpocznie drużyna złożona z zawodników 2008/2009.

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników którzy chcą spróbować swych sił w tej odmianie piłki nożnej. Przypominamy że w futsalu nie ma znaczenia przynależność klubowa w mistrzostwach mogą wziąć udział zawodnicy innych klubów. Zapraszamy.

Turniej eliminacyjny do finałów Mistrzostw Polski odbędzie się 11 listopada  w Nowinach koło KIELC.

Grupa 4

1. GKS Futsal Nowiny – gospodarz.

2. AZS UMCS Lublin.

3. FFA Warszawa.

4. Bór Regut.

5. Słomniczanka Słomniki.

Załącznik numer 1/U-13 do regulaminu

Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Turnieje eliminacyjne w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-13 odbędą się 11 listopada 2020 r. Z siedmiu grup eliminacyjnych awans uzyskają:

– w grupach 1-6 dwie najlepsze drużyny.

– w grupie 7 trzy najlepsze drużyny.

Do 15 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego – Jantar Ustka.

POWIAT OTWOCKI w czerwonej strefie.

Od 3 października 2020 r. (sobota) Powiat Otwocki został objęty obszarem czerwonym i od tego dnia obowiązywały będą dodatkowe ograniczenia. Prosimy o zadbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych i przestrzeganie dystansu społecznego oraz obowiązujących ograniczeń.

W strefie czerwonej obowiązują przede wszystkim ograniczenia w organizacji   uroczystości „rodzinnych”, imprez, spotkań, wydarzeń oraz obowiązek zakrywania nosa i ust również na ulicach, placach itp.!

Poniżej przedstawiamy Państwu aktualnie obowiązujące obostrzenia w strefie czerwonej:

ISTNIEJE OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA NOSA I UST W KAŻDEJ PRZESTRZENI PUBLICZNEJ!

Wydarzenia sportowe
Odbywają się bez publiczności.  Trybuny obiektów sportowych są zamknięte.

Wstęp na teren obiektu sportowego mają tylko trenerzy, zawodnicy ,sędziowie oraz osoby funkcyjne . 

Weekendowe granie

Środa, 30.09.2020 16:30
R2007 I liga okręgowa C2
RKS Bór vs KS Halinów 3:3 (Janiak x2, Kotlimowski)
Bór Arena

Środa, 30.09.2020 19:30
A Klasa
RKS Bór vs Wisła Maciejowice 3:1 (Kurek, Miernicki A., Retmaniak)
Miętne

Sobota, 3.10.2020 10:00
R2013 liga okręgowa F2
RKS Bór vs UKS Champion Otwock 5:2
Orlik Celestynów

Sobota, 3.10.2020 10:00
A Klasa
SRT Halinów vs RKS Bór 3:0
Długa Kościelna, Wesoła 6

Sobota, 3.10.2020 13:30
R2012 III liga okręgowa F1
Snajper Sośninka vs RKS Bór 5:3
08-450 Krzywda 27a

Sobota, 3.10.2020 15:00
R2007 I liga okręgowa C2
RKS Bór vs AP Eskadra
Bór Arena

Sobota, 3.10.2020 18:00
R2009 III liga okręgowa D2
MLKS Józefovia Józefów vs RKS Bór
Józefów, Dolna 6

Niedziela, 4.10.2020 13:00
R2011 III liga okręgowa E2
RKS Bór vs LKS Mazur II Karczew 3:3 (Krupka x3)
Orlik Celestynów

Niedziela, 4.10.2020 15:00
R2005 I liga okręgowa B2
RKS Bór vs Wilga Garwolin 6:2 (Wojtaś x2, Kąkol, Laskus, Możdżonek, Sawski)
Bór Arena

Poniedziałek, 5.10.2020 18:00
R2011 III liga okręgowa E2
RKS Bór vs Vulcan Wólka Mlądzka
Orlik Celestynów

Weekendowe granie

Środa, 23.09.2020 17:00
R2013 liga okręgowa F2
LKS Mazur II Karczew vs RKS Bór 2:2 (Borys, Natalka)
Karczew, Ludwika i Jana Trzaskowskich

Środa, 23.09.2020 17:15
R2005 I liga okręgowa B2
GKS Wilga Garwolin vs RKS Bór 3:4 (Laskus, Możdżonek, Sawski, Smolak)
Garwolin, Sportowa 34

Piątek, 25.09.2020 17:30
R2013 liga okręgowa F2
Vulcan Wólka Mlądzka vs RKS Bór 3:8 (Borys x2, Oliwier x2, Tomek x2, Ksawery, Marcel)
Otwock, Wspaniała

Sobota, 26.09.2020 10:00
R2012 III liga okręgowa F1
RKS Bór vs KS Halinów 9:4 (Kacper x4, Nati, Bartek x2, Przemo, Wojtek)
Orlik Celestynów

Sobota, 26.09.2020 11:00
R2007 I liga okręgowa C2
KS Halinów vs RKS Bór 1:3 (Janiak x2, Siwik)
Długa Kościelna, Wesoła 6

Sobota, 26.09.2020 12:00
R2011 IV liga okręgowa E2
RKS Bór II vs PKS Victoria Zerzeń 3:5 (Mati x2, Kuba)
Orlik Celestynów

Sobota, 26.09.2020 16:00
A Klasa
RKS Bór vs UKS Amur Wilga 7:0 (Miernicki A. x2, Retmaniak x2, Popis P., Wojciechowski, Wojtaś)
Bór Arena

Niedziela, 27.09.2020 11:00
R2011 III liga okręgowa E2
UKS Iskra Pilawa vs RKS Bór 4:8 (Krupka x3, Kępka, Łysiak, Ogłaza, Rosłoniec, Sikorski)
Pilawa, Spacerowa 5

Niedziela, 27.09.2020 14:00
R2005 I liga okręgowa B2
Escola II Varsovia vs RKS Bór 2:0
Warszawa, Aleksandra Fleminga 2

Niedziela, 27.09.2020 15:00
R2009 III liga okręgowa D2
RKS Bór vs PKS Victoria Zerzeń 6:0 (Cieślik x2, Więsik x2, Sobota, samobójcza)
Bór Arena

Weekendowe granie


Piątek, 18.09.2020 17:30

R2013 liga okręgowa F2
UKS Otwock Champion vs RKS Bór 6:8
Otwock, Karczewska

Sobota, 19.09.2020 10:00
R2012 III liga okręgowa F1
MLKS Victoria Sulejówek vs RKS Bór 4:9 (Kopciński x5, Bąk K., Krupka, Rosłoniec, Wasążnik)
Sulejówek, Krasińskiego 6

Sobota, 19.09.2020 16:00
A Klasa
RKS Bór vs UKS Kamionek 2:0 (Miernicki A., Retmaniak)
Bór Arena

Niedziela, 20.09.2020 13:00
R2013 liga okręgowa F2
RKS Bór vs PKS Life Siennica 14:2
Orlik Celestynów

Niedziela, 20.09.2020 13:30
R2007 I liga okręgowa C2
MKS Bug Wyszków vs RKS Bór 1:4
Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54

Niedziela, 20.09.2020 15:00
R2009 III liga okręgowa D2
RKS Bór vs Vulcan Wólka Mlądzka
Bór Arena

Niedziela, 20.09.2020 18:00
R2005 I liga okręgowa B2
UKS Varsovia II vs RKS Bór 0:3 (Sawski x2, Tomaszewski)
Warszawa, Międzyparkowa 4

Poniedziałek, 21.09.2020 18:00
R2011 III liga okręgowa E2
RKS Bór vs Vulcan Wólka Mlądzka
Orlik Celestynów