HIT 14 kolejki w Karczewie!

Rusza runda wiosenna

W sobotę o 20:00 na bocznym boisku Mazura, rozpoczniemy rundę rewanżową. Naszym rywalem będzie Wisła Dziecinów, która po jesieni jest liderem naszej grupy z 3 punktową przewagą nad naszym zespołem.
Ciekawostką może być również pojedynek braci Wasążników, starszy Mateusz gra w Wiśle, zaś młodszy Dominik w Borze. Bardzo duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy ich od pierwszej minuty na boisku.

Arbitrem ciekawie zapowiadającego się spotkania będzie III – ligowy arbiter Mandes Krzysztof, a pomagać mu będą Szmejchel i Pawelec.

Zimą rywale rozegrali 6 sparingów, z których 3 wygrali, 1 zremisowali i 2 razy uznali wyższość przeciwnika.
Sokół Kołbiel (B) 6:0
Wisła vs Mazur Karczew juniorzy 2:2
Fenix Siennica (LO) 2:7
MKS II Piaseczno (LO) 1:6
Mazur II Karczew (LO) 1:0
Orzeł Baniocha (A) 2:1

Najskuteczniejszym zawodnikiem Wisły w przedsezonowych meczach jest Kamil Banasiewicz z 5 bramkami, a najlepszym strzelcem w rundzie jesiennej Michał Strzeżek z 12 trafieniami.

Nasza drużyna w okresie przygotowawczym rozegrała 7 sparingów, w których odniosła 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. Najlepiej punktującymi piłkarzami Boru byli Patryk Szrajder (8 bramek) i Ernest Trzeciak (5 bramek).

Do zespołu dołączył na zasadzie transferu definitywnego bramkarz Olszański Patryk, a do składu po kilku miesięcznej przerwie powrócili: Bronisz Kamil, Grzegrzółka Wojtek, Grzesiński Tomasz, Możdżonek Rafał i Sokół Łukasz.
Po półrocznej przygodzie w Regucie, z Borem pożegnał się napastnik Paweł Bąbel, który został zawodnikiem Orłów Zielonka.

Sparingi zimowe:
RKS Bór vs Mazur Karczew (juniorzy) 6:3 (Ernest Trzeciak 3x, Bartłomiej Miernicki, Michał Wyrzyk, Mateusz Popis)
RKS Bór vs Wilga Miastków Kościelny (LO) 0:0
RKS Bór vs Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO) 4:4
(Bartłomiej Masny, Patryk Szrajder, Rafał Możdżonek, Wojciech Grzegrzółka)

RKS Bór vs Orzeł Unin (IV) 2:3 (Michał Wyrzyk, Bartłomiej Miernicki)
RKS Bór vs Amur Wilga (LO) 4:1 (Patryk Szrajder 2x, Michał Wyrzyk, Ernest Trzeciak)
RKS Bór vs Korona Góra Kalwaria (B) 6:3 (Patryk Szrajder 2x, Adrian Miernicki, Bartłomiej Miernicki, Jakub Nejman, Dominik Wasążnik)
RKS Bór vs KS Wesoła (B) 4:1 (Patryk Szrajder 3x, Ernest Trzeciak)