Futsal-RKS, zwycięski w derbach powiatu otwockiego.

W sobotę do Celestynowa zawitała wreszcie piłka halowa. Dopiero w czwartej kolejce rozgrywek II ligi futsalu zespół z Reguta mógł zaprezentować się przed własna publicznością. Do Celestynowa przyjechał debiutant rozgrywek – Rokola Otwock Wielki.  Start rozgrywek w Celestynowie i problemy z sędziami to już staje się tradycją, należy przypomnieć że w ubiegłym sezonie sędziowie nie dojechali na pierwsze spotkanie .  Tym razem z pół godzinnym opóźnieniem ale jednak dotarli i można było zaczynać zawody. Oczekiwanie na sędziów lepiej znieśli goście i już po kilku minutach obieli dwu bramkowe prowadzenie. Z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy RKS-u zmniejszając stratę, doprowadzając do remisu, aż wreszcie wychodząc na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. Wynik spotkania  9- 6

Cieszą bramki wychowanków RKS-u Rafała M i Michała W którzy dobre spotkanie udokumentowali pięknymi bramkami.  Jednak zawodnikiem spotkania został bramkarz Rokoli który swoimi interwencjami uratował zespół z Otwocka Wielkiego od  dużo wyższej porażki.

Już w najbliższą sobotę kolejne spotkanie w Celestynowie o godzinie 19 podejmujemy Victorię Solec, a w poniedziałek o 19.00 zaległe spotkanie z AWF Warszawa także na hali w Celestynowie.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA.