ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „do siatki i nad siatką” 2019r

W dniu 14 grudnia 2019 roku w Sali Sportowej w Celestynowie odbyło się kolejne zakończenie oraz podsumowanie roku szkoleniowego w RKS Bór .

Na wstępie Prezes Klubu RKS Bór Albert Niemiec powitał wszystkich przybyłych oraz podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom oraz osobom zaangażowanym w rozwój oraz funkcjonowanie klubu.

Krótko omówiono cele jakie przyświecały pracy w klubie, oraz na co  zwracano szczególną uwagę w pracy z zawodnikami w 2019roku. Omówiono przyznanie przez PZPN Certyfikatu, brązowej gwiazdki akademii. Wspomniano o dynamicznym rozwoju siatkówki,  o pracy z drużynami futsalu. Następnie Wójt Gminy Celestynów  w swoim przemówieniu podziękował za godne reprezentowanie Gminy Celestynów na terenie województwa mazowieckiego, i nie tylko. Przyłączył się do gratulacji za gwiazdkę Akademii na zakończenie złożył wszystkim zaangażowanym w działalność klubu życzenia świąteczno-noworoczne. Następnie  jak co roku zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Nie mogło też zabraknąć ZŁOTEJ PIŁKI. W 2019 roku wyróżnienie powędrowało do NATALII JÓŹWIAK. Brawo.

Nikt nie zapomniał też o najmłodszej naszej drużynie która była nie obecna na części oficjalnej, Drużyna Trenera Czarka rywalizowała w turnieju w Halinowie i zdobyła brązowe medale  w swoim debiucie. Brawo Panowie jesteśmy z  WAS  dumni.

Następnie udaliśmy się na trybuny wspólnie oglądać kolejne zwycięstwo siatkarzy.