Przed nami kolejny tydzień zmagań ligowych, nareszcie swoje pierwsze mecze rundy wiosennej rozegra grupa 2011 i 2012.
Warto zaznaczyć że najważniejsze spotkanie odbędzie w ten weekend na parkiecie a nie na boisku!
Nasi siatkarze w play off-ach do 3 ligi zagrają z Huraganem Wołomin, na to spotkanie zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie zostanie przeprowadzona transmisja wideo!
Przypominamy że w tym sezonie obowiązują nowe zasady w meczach żaków i orlików w/g których nie publikujemy wyników, ale za to będziemy umieszczali strzelców bramek.
Poniżej harmonogram:
Środa, 05.05.2021 19:50
R2011 II liga okręgowa E2
RKS Bór vs UKS 141 Warszawa (Adi x5, Seba, Mati, Kacper, Patryk)
Orlik Celestynów
Piątek, 07.05.2021 19:50
R2011 II liga okręgowa E2
RKS Bór vs MKS Piaseczno (Natalka, Adi, Patryk, Seba)
Orlik Celestynów
Sobota, 08.05.2021 14:00
R2011 II liga okręgowa E2
LKS Mazur Karczew vs RKS Bór
Karczew
Sobota, 08.05.2021 12:15
R2009 II liga okręgowa D2
STF Champion II vs RKS Bór 4:2 (Więsik x2)
Warszawa, Baletowa 164
Sobota, 08.05.2021 13:30
R2011 IV liga okręgowa E2
KS Vulcan II vs RKS Bór
Wólka Mlądzka, Wspaniała
Niedziela, 09.05.2021 11:00
R2013 II liga okręgowa F2
KOSA Konstancin vs RKS Bór
Konstancin, Bielawska 78
Sobota, 08.05.2021 17:00
PLAY OFF o 3 lige!
RKS Bór vs Huragan Wołomin 3:0
Hala Celestynów
Niedziela, 09.05.2021 11:00
R2005 I liga okręgowa B2
UKS Varsovia II vs RKS Bór 2:4 (Sobków B x2, Sawski, Wiącek)
Warszawa, Międzyparkowa 4
Niedziela, 09.05.2021 14:00
R2007 I liga okręgowa C2
RKS Bór vs KS Halinów 4:3(Książek x2, Zakrzewski, Osiak)
Bór Arena
Niedziela, 09.05.2021 16:00
R2012 II liga okręgowa F1
Perfect Soccer Academy vs RKS Bór (Kacper x3, Nati x2)
Warszawa, Dziecięliny 21
Niedziela, 09.05.2021 17:00
A Klasa
Amur Wilga vs RKS Bór 2:0
Wilga, Szpaka
Poniedziałek, 10.05.2021 17:30
R2012 II liga okręgowa F1
KS Wesoła vs RKS Bór (Kacper x3, Nati, Michał, Kuba)
Wesoła, Klimatyczna 1
Poniedziałek, 10.05.2021 17:30
R2011 IV liga okręgowa E2
RKS Bór vs UKS Champion Otwock
Orlik Celestynów