MMP-U17 za nami

Niedosyt – to najczęściej wymawiane słowo w niedzielne popołudnie wśród zawodników, trenerów, kibiców oraz wszystkich którzy obserwowali zmagania drużyny podczas tegorocznych finałów MMP w futsalu U-17 .

Po bardzo emocjonującym turnieju, w którym każdy mecz to niezwykła dawka emocji dla kibiców, ogromna wola walki, determinacja  i wiara w końcowy sukces zawodników, którzy doskonale zdawali sobie sprawę w jak doborowym towarzystwie przyszło im rywalizować w tegorocznych  mistrzostwach. Drużyna która w ostatnich trzech latach trzykrotnie brała udział w finałach  to już rozpoznawalna futsalowa marka. Los chciał że w ćwierćfinale przyszło nam się zmierzyć z absolutnym TOP-3 polskiego futsalu, tak należy traktować zespół z Lubawy,  tego klubu w futsalowej Polsce przedstawiać nie trzeba.   Niestety w meczu ćwierćfinałowym przegrywamy  1-3 z Constractem Lubawa i odpadamy z mistrzostw. Wielkie brawa należą się chłopakom za walkę do końca w  meczu ćwierćfinałowym, a także za cały udział w eliminacjach i finałach MMP U17.

Osobiście dziękuję wszystkim kibicom którzy wspierali nas gorącym dopingiem w Chorzowie. Wy na pewno zasłużyliście na medal.

 

Wyniki :

Faza grupowa

GKS Futsal Nowiny – Bór Regut 0-1

Marex Chorzów Bór Regut 1-1

FC Silesia BOX Siemianowice Bór Regut 2-2

Ćwierćfinał :

Constract Lubawa – Bór Regut 1-3