Kategoria: Bez kategorii

Ostatnia kolejka B- klasa

Zapraszamy wszystkich sympatyków na ostatnie starcie tego sezonu naszych seniorów.
Na Bór Arenie rundę wiosenną zamykamy meczem z Piorunem Warszawa.
Rywale zajmują 8 miejsce z dorobkiem 26 punktów.
My aktualnie 4 miejsce, 39 punktów.
Bądźcie z nami w niedzielę!

 

Rozkład Jazdy 01-04.06.2024

📆 1 czerwca (sobota)
🔸10:00 🏟️ Bór Arena
D1 MŁODZIK III LO GR. 3(RW)
🔸10:00 ➡️ Karczew
F2 ŻAK GR. 27(RW)
🔹16:00 🏟️ Bór Arena
B KLASA WARSZAWA GR. II
📆 2 czerwca (niedziela)
🔸11:00 🏟️ Orlik Celestynów
2014A vs MKS Otwock
E2 ORLIK GR. 11(RW)
📆 3 czerwca (poniedziałek)
🔸18:00 ➡️ Trąbki
D2 MŁODZIK III LO GR. 3(RW)
📆 4 czerwca (wtorek)
🔸18:30 ➡️ Otwock
E2 ORLIK GR. 29(RW)
Zapraszamy do kibicowania! 💛💙⚽

 

Rozkład Jazdy 24/26.05.2024

📆24 maja (piątek)
🔸17:00 ➡️ Wawer
2012 vs KS ZWAR
D2 MŁODZIK III LO GR. 3(RW)
📆25 maja (sobota)
🔹10:00 ➡️ Zerzeń
B KLASA WARSZAWA GR. II
🔸10:00 ➡️ Wólka Mladzka
E2 ORLIK GR. 11(RW)
🔸11:00 🏟️ Orlik Celestynów
E1 ORLIK GR. 12(RW)
🔸13:00 🏟️ Orlik Celestynów
E2 ORLIK GR. 29(RW)
📆26 maja (niedziela)
🔸8:30 ➡️ Otwock
2016 vs MKS Otwock
F2 ŻAK GR. 27(RW)
🔸10:00 ➡️ Karczew
D1 MŁODZIK III LO GR. 3(RW)

Rozkład jazdy na 10/12 maja 2024 rok

 

ℍ𝔸ℝ𝕄𝕆ℕ𝕆𝔾ℝ𝔸𝕄 𝔾𝕀𝔼ℝ:
10 maja (piątek)
17:00 ➡️ Karczew
E2 ORLIK GR. 11(RW)
18:15 ➡️ Karczew
2014B vs Mazur Karczew
E2 ORLIK GR. 29(RW)
20:00 ➡️ Otwock
2012 vs MKS Otwock
D2 MŁODZIK III LO GR. 3(RW)
11 maja (sobota)
11:30 ➡️ Karczew
2013 vs Mazur Karczew
E1 ORLIK GR. 12(RW)
13:00 ➡️ Otwock
2014B vs MKS Otwock
E2 ORLIK GR. 29(RW)
🔹18:00 ➡️ Wilga
SENIORZY vs Amur Wilga
B KLASA WARSZAWA GR. II

 

Rozkład jazdy naszych drużyn na weekend 27_28 kwietnia

ℍ𝔸ℝ𝕄𝕆ℕ𝕆𝔾ℝ𝔸𝕄 𝔾𝕀𝔼ℝ:
📆24 kwietnia (środa)
🔸18:00 🏟️ Bór Arena
2013 vs MLKS Józefovia
E1 ORLIK GR. 12(RW)
📆27 kwietnia (sobota)
🔸10:00 🏟️ Bór Arena
2011 vs Zryw Sobolew
D1 MŁODZIK III LO GR.3(RW)
🔸13:00 🏟️ Orlik Celestynów
E2 ORLIK GR. 29(RW)
📆28 kwietnia (niedziela)
🔸9:30 🏟️ Bór Arena
D2 MŁODZIK GR. 3(RW)
🔸14:00 🏟️ Orlik Celestynów
E2 ORLIK GR. 11(RW)
🔸15:00 ➡️ Wólka Mlądzka
2016 vs Vulcan Wólka Mlądzka
F2 ŻAK GR. 27(RW)
🔹17:00 ➡️ Radość
SENIORZY vs PKS Radość II
B KLASA WARSZAWA GR. II
Zapraszamy do kibicowania! 💛💙

 

Rozkład jazdy naszych drużyn na weekend 20_21 kwietnia

15-21.04.2024
⚽🔥ℍ𝔸ℝ𝕄𝕆ℕ𝕆𝔾ℝ𝔸𝕄 𝔾𝕀𝔼ℝ🔥⚽:
📆17 kwietnia (środa)
🔸18:30 🏟️ Bór Arena
2013 vs MKS Otwock
E1 ORLIK GR. 12(RW)
📆19 kwietnia (piątek)
🔸18:45 ➡️ Huta Mińska
D2 MŁODZIK III LO GR.3(RW)
📆20 kwietnia (sobota)
🔸13:00 🏟️ Orlik Celestynów
E2 ORLIK GR. 29(RW)
🔸15:00 ➡️ Otwock
2014A vs MKS Otwock
E2 ORLIK GR. 11(RW)
🔹16:00 🏟️ Bór Arena
SENIORZY vs Amigos Warszawa
B KLASA WARSZAWA GR. II
📆21 kwietnia (niedziela)
🔸10:00 ➡️ Puznówka
D1 MŁODZIK III LO GR.3(RW)🔸12:00 🏟️ Orlik Celestynów
F2 ŻAK GR. 27(RW)
Zapraszamy do kibicowania! 💛💙⚽

Rozkład jazdy naszych drużyn na weekend 13_14 kwietnia

ℍ𝔸ℝ𝕄𝕆ℕ𝕆𝔾ℝ𝔸𝕄 𝔾𝕀𝔼ℝ:
📆13 kwietnia (sobota)
🔸10:00 🏟️ Bór Arena
D1 MŁODZIK III LO GR.3(RW)
🔸12:30 🏟️ Bór Arena
2012 vs ZWAR
D2 MŁODZIK III LO GR.3(RW)
🔸13:30 🏟️ Orlik Celestynów
E2 ORLIK GR. 11(RW)
🔸14:00 ➡️ Sulejówek
E1 ORLIK GR. 12(RW)
📆 14 kwietnia (niedziela)
🔹15:00 ➡️ Maciejowice
SENIORZY vs Wisła Maciejowice
B KLASA WARSZAWA GR. II
Zapraszamy do kibicowania! 💛💙⚽