Lato 2019 Wracamy do treningów

W poniedziałek 15 lipca do treningów wróciła drużyna seniorów naszego klubu.

Od poniedziałku 22 lipca  do treningów wraca już zespół 2005/06. Do 10 sierpnia trenować będziemy w poniedziałek, środę, piątek.

W środę 24 lipca pierwsze zajęcia na boisku w Regucie o godzinie 17.00 rozpocznie zespół 2007/08. Do 10 sierpnia trenować będziemy w poniedziałek( orlik), środę Bór Arena , piątek ( Orlik) .

Od poniedziałku 29 lipca treningi 3 razy w tygodniu rozpocznie zespół 2011/2012.
Trenujemy z podziałem na grupy w poniedziałek na Orliku i czwartek na Bór Arenie.
W środy do końca sierpnia kontynuujemy grę wewnętrzną dla roczników 2011,2012 i 2013.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na treningi do naszego klubu!

Podczas pierwszych zajęć zawodnicy wszystkich drużyn otrzymają do podpisu dokumenty w tym :

  • deklaracje gry amatora
  • nową deklarację uczestnictwa ( klauzula RODO)

Wyjeżdżający na obóz dodatkowo:

  • kartę obozową
  • informację co zawodnik zabiera na obóz.

 

Grupa 2010 poznała ligowych rywali.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek Orlików 2010 ( E-2) .

Drużyny z którymi przyjdzie nam się mierzyć: KS Drukarz , KS Wesoła , UKS Otwock Champion,  KS Zwar, Stowarzyszenie Brzask Grom .

Pierwszy mecz 7/8 września z UKS Otwock Champion  w Celestynowie na Orliku.

Staś Czarnogłowski w KS Stadion Śląski!

W przerwie letniej nasz klub opuści Stanisław Czarnogłowski. Staś jest naszym wychowankiem, od 2012 do 2017 roku grał w roczniku 2002, zaś w sezonie 2018/2019 został wypożyczony do KS Vulcan Wólka Mlądzka.

Po pozytywnym zaliczeniu testów kwalifikacyjnych w klubie KS Stadion Śląski, Staś został przyjęty również do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Chorzowie!

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Grupa 2009 poznała ligowych rywali!


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek Orlików 2009 ( E-1) .

Drużyny z którymi przyjdzie nam się mierzyć: SPF Sabio, SMPN Progres Garwolin, MLKS Victoria II Sulejówek, MLKS Józefovia, LKS Mazur II Karczew.

Pierwszy mecz 7/8 września z MLKS Victoria II Sulejówek w Celestynowie na Orliku.

Grupa 2011 poznała ligowych rywali!


Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek Żaków  ( F-1), nasza drużyna będzie rywalizowała w II Lidze grupie 2.

Drużyny z którymi przyjdzie nam się mierzyć: Drukarz II Warszawa; LKS Mazur II Karczew; UKS Otwock FC Champion, STF Champion, SMPN Progres Garwolin, KS Zwar, KS Las.

Pierwszy mecz prawdopodobnie rozegramy w weekend 24/25.08.

Debiutancki sezon rocznika 2012

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek Żaków rocznik 2012  ( F-2).

Drużyny z którymi przyjdzie nam się mierzyć: Advit Wiązowna, UKS Otwock FC Champion, GKS Wilga Garwolin, MLKS Józefovia Józefów, LKS Mazur Karczew.

Pierwszy mecz 7/8 września z Advit Wiązowna na Orliku w Celestynowie.

Grupa 2007/08 poznała ligowych rywali

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek młodzików  ( D-1) .

Drużyny z którymi przyjdzie nam się mierzyć: Drukarz Warszawa; KS Halinow; KS Józefovia; Wilga Garwolin; AP Agape II Białołęka  .

Pierwszy mecz 7/8 września z AP Agape II Białołęka w Regucie .

Trampkarze 2005 jednak w I lidze

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek trampkarzy 2005 ( C-1) .

Ku naszemu zaskoczeniu okazuje się że w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 występować będziemy w pierwszej lidze okręgowej.

Drużyny z którymi przyjdzie nam się mierzyć: Unia Boryszew, SEMP II Ursynów, Znicz II Pruszków, Jedność Żabieniec, KS Raszyn, Przyszłość Włochy, KS Błonianka

Pierwsze mecz już 24 sierpnia z KS Raszyn w Regucie.

Więcej informacji wkrótce.

 

Seniorzy poznali ligowych rywali w sezonie 2019/2020

W nadchodzącym sezonie rywalizować będziemy w II grupie A klasy, zmierzymy się z następującymi zespołami: 

Advit Wiązowna,  Józefovia II Józefów, PKS Radość, CKS Celestynów, Start Otwock, Vulcan Wólka Mlądzka, SRT Halinów, Wisła Maciejowice, spadkowicze z LO : Amur Wilga, Burza Pilawa, Promnik Łaskarzew i 2 beniaminków AKS Zły, KS Wesoła.


Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 17/18 sierpnia, wyjazd do AKS Zły Warszawa.

Pełny terminarz