2007/08 ⚽️ Koniec sezonu

Grupa 2007/08  zakończyła zmagania piłkarskie w II lidze okręgowej D2 Młodzik.

Utrzymanie drużyny w II lidze okręgowej było naszym celem i jednocześnie trudnym zadaniem. Zważywszy, że drużyny występujące w naszej lidze były mocne. Trzeba zaznaczyć, że zagraliśmy z elitą okolicznych miejscowości.

Kosa Konstancin – spadkowicz z pierwszej ligi, Józefovia Józefów – bardzo mocny zespół ,który zawsze ,,moim zdaniem’’  ma za cel awans do pierwszej ligi, OKS Otwock  – zawsze mocni i nieprzewidywalni , Mazur Karczew  – pierwszy z beniaminków , który prezentuje  zawsze wysoki  poziom oraz KS Halinów – drugi z beniaminków , wielka niewiadoma, bo o tym zespole wiedziałem bardzo mało .

Cel został zrealizowany w stu procentach.

A jak wypadł nasz zespół w rywalizacji z tymi drużynami – bardzo dobrze. Wola walki , zaangażowanie , determinacja , walka do ostatniej minuty gry sprawiły, że zajęliśmy w naszej grupie trzecie miejsce. Zdobyliśmy 19 pkt – 6 zwycięstw , 1 remis i 3 porażki, bilans bramkowy 21- 24.

Liga już za nami. Teraz przyszedł czas  na odpoczynek. To moment, kiedy chłopcy mogą trochę odpocząć od futbolu. Zregenerować się i naładować swoje akumulatory . Czas jednak płynie szybko i niedługo zaczniemy przygotowania do nowego sezonu.

Chciałbym też podziękować wszystkim rodzicom, którzy swoim  dopingiem pomogli naszej drużynie w osiągnięciu tak dobrego wyniku.

Trener: Waldek