Mierniccy przegonili Burzę!

W 5 kolejce odnosimy ważne zwycięstwo na ciężkim terenie w Pilawie. Mecz od początku ułożył się po naszej myśli i już w 23 minucie prowadziliśmy 2:0 po bramkach Adriana i Bartka Miernickich. W 30′ po kontrze gospodarze łapią kontakt, zaś my mając kilka bardzo dobrych sytuacji nie potrafimy umieścić piłki w siatce. W drugiej połowie jedna i druga drużyna stworzyły akcję, które mogły zmienić wynik spotkania lecz żaden z zawodników nie potrafił zamienić tego na bramkę.

LKS Burza Pilawa vs RKS Bór Regut 1:2 (1:2)
Przybylski – Grzesiński, Masny, Zawada, Wyrzyk (59′ Bocian) – Miernicki B.(80′ Cwalina), Trzeciak, Wasążnik, Nejman, Miernicki A.(65′ Wirtek) – Szrajder (85′ Gątkowski)

Za tydzień w sobotę o 17:00 czeka nas bardzo ciężki wyjazd z liderem naszej grupy OKSem Otwock.