Trampkarze wrócili do wygrywania

Drużyna trampkarzy po ubiegłotygodniowej porażce z KS Raszyn jechała do Warszawy z mocnym postanowieniem rehabilitacji. Mecz Z KS Przyszłość Włochy zapowiadał się na trudne spotkanie, zawodnicy gospodarzy po zwycięstwie nad SEMP-em liczyli na podtrzymanie dobrej passy w spotkaniu RKS-em.

Już kilka dni wcześniej wiedzieliśmy że po raz pierwszy mecz będzie prowadziło trzech sędziów, liczyliśmy że pełna obsada sędziowska nie będzie zgadywała czy był spalony czy nie. Z przebiegu spotkania nasuwa się jeszcze jeden wniosek przydał by się VAR, może wtedy Bartek miałby klasycznego hartrika,  a Kacper piękną bramkę z rzutu rożnego. Mecz toczył się w szybkim tempie gdzie siła, wytrzymałość oraz praca wykonana na obozie ( SFG ) przyniosły nam trzy punkty.

Wygrywamy 3-0 (1-0) Bramki Bartek S x2 / 1x Kacper L

Chcę pochwalić zawodników rezerwowych którzy w tym spotkaniu odegrali ważną rolę, dając dobre zmiany. To tylko świadczy o tym że  wyrównany poziom sportowy  pozwala na zwycięstwa w tak ważnych spotkaniach ligowych .

Już w środę zagramy kolejne spotkanie; tym razem w Kołbieli o 19.30 podejmiemy KS Raszyn, z którym straciliśmy punkty przegrywając w Raszynie  0-1.

Zapraszamy do Kołbieli.