Kwietniowy Falstart!

Na inaugurację rundy wiosennej nasza drużyna udała się do Maciejowic. Nie w taki sposób wyobrażaliśmy sobie rozpoczęcia piłkarskiej wiosny.

Po pierwszej połowie przy wyniku 1:1 można  było mieć nadzieję na pozytywny rezultat, niestety nic bardziej mylnego. W drugiej połowie fatalna postawa zawodników i dość szybko przeciwnicy wbili nam kolejne 4 bramki. Pod koniec meczu sędzia dyktuje rzut karny jednak nawet z takiej sytuacji nie jesteśmy w stanie strzelić bramki.

Wynik jest rozczarowujący, na szczęście możliwość rehabilitacji będzie już w środę w meczu z Vulcanem. W weekend majowy zagramy również na wyjeździe, na obiektach Strefy Sportu w Rembertowie naszym przeciwnikiem będzie Kamionek Warszawa.

Wisła Maciejowice vs RKS Bór Regut 5:1 (1:1)

Stelczyk – Dąbrowski M.(64′ Trzepałka), Możdżonek J., Dąbrowski T., Laskus – Nejman, Trzeciak, Wasążnik (60′ Wojtaś), Grzanka, Miernicki B.(53′ Więsik) – Retmaniak (53′ Gątkowski)