Victoria Boru Regut!

To już 5 zwycięstwo drużyny seniorów, tym razem na Bór Arenie pokonujemy Victorie Zerzeń!
Od początku spotkania nasz zespół kreował sytuacje bramkowe, chociaż pierwszą dogodną sytuację stworzyli sobie goście, którzy w dość dziwnych okolicznościach objęli prowadzenie. Na nasze szczęście radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo i już po 2 minutach doprowadzamy do wyrównania. Po przerwie dokładamy kolejne bramki i kontrolujemy spotkanie do końcowego gwizdka sędziego.

RKS Bór vs Victoria Zerzeń 5:2 (1:1)
Gole: Szrajder x2, Masny, Gątkowski, Zawada

Skład: Przybylski – Dąbrowski M., Wojciechowski, Zawada, Wyrzyk (64′ Popis) – Miernicki B.(80′ Wasążnik), Dąbrowski T., Trzeciak (72′ Gątkowski), Masny, Miernicki A. (58′ Nejman) – Szrajder (76′ Bąbel.)

Brawo!, awansowaliśmy w tabeli na 3. miejsce, za tydzień w niedzielę o 15:00 gramy w Celestynowie z CKKS Sokół.