Jacek Bąk nowym trenerem rocznika 2010!

Z początkiem przyszłego tygodnia obowiązki trenera rocznika 2010 obejmie Jacek Bąk.
Dotychczasowemu trenerowi, Danielowi Wiąckowi, dziękujemy za prowadzenie drużyny i życzymy dalszych sukcesów z rocznikiem 2011/2012.

Dorosłym sympatykom naszego klubu Jacka Bąka przedstawiać nie trzeba, jednak młodemu pokoleniu należy się kilka podstawowych informacji.

Jacek Bąk swoją karierę rozpoczynał w klubie JKS Jarosław, a po pięciu latach gry dla drużyny z Jarosławia został wypatrzony i zakupiony przez Resovię. Po dwóch latach gry dla Pasów został zawodnikiem Lecha Poznań (w barwach Kolejorza rozegrał 84 mecze i zdobył 4 bramki), a po kolejnych trzech Lechii Gdańsk.

W 1988 roku z Zawiszy Bydgoszcz wykupiła go warszawska Legia. W barwach Wojskowych rozegrał 103 mecze, w których 3 razy pokonał bramkarzy rywali. Wystąpił m.in. w spotkaniu 1/4 finału Pucharu Zdobywców Pucharów przeciwko Sampdorii. Inne sukcesy z czasów występów na łazienkowskiej to Puchar Polski (1989, 1990) oraz Superpuchar Polski (1989).

W późniejszych latach Bąk grał we Włoszech, a po 3 latach gry na włoskich boiskach powrócił do Polski, do Olimpii Warszawa i następnie Marymontu Warszawa.
Ostatni czas spędził w Borze Regut trenując drużynę seniorów oraz prowadząc zajęcia indywidualne .

Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w pracy naszą młodzieżą.

Wszystkich chętnych zawodników chcących rozwijać swoje umiejętności indywidualne i rywalizować na najwyższym poziomie rozgrywkowym zapraszamy na treningi! Kontakt do trenera Jacka: 789 133 968