2007/08 ⚽️ Mecz Ligowy OKS Otwock – Bór Regut 2 : 4

Siódma kolejka to spotkanie rewanżowe z drużyną OKS Otwock. Mecz  który od pierwszych minut był bardzo zacięty,  dostarczył kibicom  bardzo dużo emocji. Niestety błędy w defensywie naszego zespołu sprawiły , że pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się prowadzeniem drużyny OKS Otwock 2 : 1. Druga połowa tego meczu to przebudzenie się naszego zespołu. Zaczęliśmy wreszcie konstruować więcej akcji pod bramką gospodarzy i  oddawać więcej strzałów. Wreszcie zobaczyliśmy zespół z poprzednich spotkań, który dominował w każdym elemencie gry. Przewagę potrafiliśmy wykorzystać w stu procentach, strzelając gospodarzom  trzy gole w drugiej połowie. Wygrywamy całe spotkanie 4 : 2. Jednocześnie tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie utrzymanie w lidze.

Bramki: Bartek Osiak x2, Franek Janiak, Mateusz Hibner.