U17-Futsal Team na ostatniej prostej

W niedzielę w Solcu nad Wisłą odbył się drugi turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Tym razem zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju Victoria Solec nad Wisłą, dobrze nam znana drużyną GKS Futsal Nowiny oraz drużyna Talentu Warszawa z którym na futsalowym parkiecie spotkaliśmy się po raz pierwszy. I to od spotkania z drużyną z Warszawy zaczęliśmy turniejowe zmagania, troszkę nerwowo ale skutecznie, kilka dobrych akcji,  twarda gra w obronie i pewne zwycięstwo 5-1.  Drugie spotkanie to pojedynek z GKS Futsal Nowiny do przerwy 2-0 na początku drugiej połowy podwyższenie na trzy zero i kompletnie odcięło nam tlen od mózgu,  zamiast kontrolować spotkanie przegrywamy 3-4. Chyba niezwykle potrzebna porażka, która ma być przestrogą ile można stracić bramek w ciągu siedmiu minut. Ostatnie spotkanie i powrót na właściwe tory, zupełnie inne spotkanie. Niezwykle rozważnie,  spokojnie,  kilka zmian w ustawieniu i wygrywamy 4-0, mimo ze Victoria Solec nad Wisłą, postawiła  wysoko poprzeczkę, a zwycięstwo nie przyszło tak łatwo jak wskazuje wynik. Zajmujemy drugie miejsce w turnieju z bilansem bramkowym 12- 5 i meldujemy się w ostatnim turnieju eliminacyjnym.

Przed drużyną ostatni turniej który odbędzie się 21 lub 22 stycznia 2023 roku.